• 0 850 221 8 555 | info@hepsibizde.com.tr
  • Bizi Takip Edin!
E-ticaret Yazılımları
Profesyonel Yazılım Profesyonel Destek

Profesyonel E-Ticaret Siteleri

İşinizi E-ticaret'e Taşıyın Kazanın

responsive-e-ticaret-sitesi

Modern Tasarım Tüm Cihazlarla Uyumlu Web Siteleri!

Kurumsal imajınızı destekleyecek şekilde hazırlanan özel tasarım e-ticaret sitelerimiz, tüm cihazlarla uyumlu responsive olarak kodlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza özel modüller ile güçlendirilen yapı sayesinde firmanızın internet mağazasından kolaylıkla tüm ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Üstün E-Ticaret Özellikleri

Anahtar teslim
Profesyonel e-ticaret çözümü

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Hepsi Bizde tarafından bir bütün olarak sunulur.

Kullanıcı dostu
Kolay kullanım özellikleri

Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

Teknik Destek ve
Ücretsiz e-ticaret eğitimleri

Her hafta düzenlenen ücretsiz e-ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Tam Arama
Motoru Optimizasyonu (SEO)

E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Markanızı yansıtan
Özel E-ticaret tasarım seçeneği

Sizin için hazırladığımız e-ticaret tasarım temalarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan
Tüm pazarlama araçları

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.